MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 7154344

nr 715 4344

MIRROR

Victorian style, height: 170, wear, damages.

Nyrokoko, höjd: 170

Condition: slitage, skador

800

SEK 1100

Monday September 19 2011
at 19:46:34

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.